Tree Jumper

“Pred 10 000 tisíc rokmi Elderia rozkvitala a žiarila jasným svetlom preto sa nazývala krajinou elementov. Krása ktorá sa tu odrážala, dokázala uchvátiť každého návštevníka. V tejto krajine vládol kráľ Valior z rasy Gurvangov. S kráľovnou Valiriou čakali syna, ktorý mal podľa proroctva zmeniť svet a ochrániť krajinu pred rodom Gorgodinovim, jedným s najobávanejších barbarských rodov. Gergodin bol neľútostný a mordoval každú krajinu, kde zanechával iba smrť.

Gurvangovia na čele s Valiorom bojovali po boku elfov proti démonom, ktorých oživil strašlivý mág Archadion. Vojna trvala tisíc rokov a vyžiadala si veľa obeti. Elfovia však uzavreli dohodu s drakmi a tak dokázali potlačiť démonov a uväzniť Archimonda vo väzení osudu. Archimond a vojna démonov vyhladila polovičku krajín Eldarského kráľovstva. Po víťazstve elfovia splnili svoj sľub a posvätili krajinu elementov, a tak získala meno Eldaria v elfštine “krásou žiariaca”. Valior sa stál kráľom a krajina bola opäť v bezpečí a po boku elfov im nehrozilo žiadne nebezpečenstvo.

Nočná búrka a krik Marrgaary priviedol na svet dieťa Ogurdoonovi vtedy sa stal hrdým otcom, pretože mal syna. Dal mu meno Gorgodin podľa barbarskej starej piesne “ten čo vyslobodí z otročenia”. Gorgodin rástol ako z vody a mal najlepších učiteľov, ktorý ho učili bojovať. Jeho otec ho učil zo starých kníh a dával mu múdrosť veliteľa zo svojich skúsenosti. Jeho príbeh sa mu páčil ako zjednotil Gehaldskú barbarskú hordu. Ogurdon bol vodca Gehaldských hôrd a veľmi zdatný bojovník, ktorý doposiaľ neprehral žiadnu vojnu.

Rendfilská a Gehaldská provincia sa zmietala v bojoch. Nečakane barbarské vpády na Rendfill priviedli kráľa Eldara k útoku na Gehald. Rendfilská armáda prerazila línie barbarov a cielila k Garbionu. Začala veľká vojna Garbionu.

Rendfilská armáda drvila Gerbion a hustý dážď, ktorý celú vojnu sprevádzal, priniesol aj svoje obete. Gorgodin našiel svojho otca Ogurdona prebodnutého Eldarským mečom a Marrgaru prebodol šíp. Gorgodina zachvátil hnev a zaprisahal sa svojmu otcovi, že pomstí činy Eldara.

Gorgodin utiekol na juh do Lumvadorských hôrd, kde zjednotil armádu. Po niekoľkých rokoch Lumvadorská armáda vpadla do Gehaldu a zabrala si naspäť svoju krajinu.”

Tree Jumper je stredoveká hra s prvkami „fantasy“ sveta. “Tree Jumper” sa stáva jednou dôležitou postavou v príbehu, ktorý má korene v dávnej minulosti. V tomto príbehu vás čaká plno nástrah neočakávaných situácii a plno zápletiek, ktorými ste súčasťou.

V hre je magický systém boja sprevádzaný schopnostiam a rôznymi možnosťami, ktoré vám dajú všetky potreby na naplnenie cesty spravodlivosti. Rozhranie je navrhnute, tak aby každému užívateľovi zlepšovalo hrateľnosť a lepšie ho zasvätilo do tajov hry.

Taktiež pri zdolávaní aj tých najnebezpečnejších nepriateľov vám pomôžu predmety, ktorých v hre nie je málo. Zameranosť schopností vám ponúka univerzálnosť a lepší pocit z hry.

Magické efekty, epické zvuky, nádherný svet a plno skrytých a starodávnych chrámov, jaskýň a miest, to je dobrodružstvo, ktoré na vás čaká.

Hrá je vo vývoji pod vedením Miloše Tutka.