O nás

GoID je skupina mladých lidí, kteří se zajímají o programování a následné studium této oblasti informatiky. Naše tvorba je zaměřena především na aplikace a programy pro Windows a Windows Phone. Cílem tohoto webu je zviditelnit naše práce a skupinu programátorů.

Tým GoID

Member

Jan Rajnoha

Programátor a zakladatel
janrajnoha@outlook.com

LinkedIn Jan Rajnoha
Mám 21 let a jsem studentem bakalářského oboru na FIT VUT. Věnuji se programování, převážně v jazyku C# a značkovacím jazyku XAML, ale mám také základy C++ a VBA. Mezi další jazyky, které zvládám na základní úrovni, jsou PHP, dotazovací jazyk SQL a značkovací jazyky HTML a CSS.Programuji převážně desktop a mobilní aplikace zaměřené na výuku, ale pracuji i s databázemi.

Member

Jan Skála

Programátor a front-end
j.skala@hotmail.com

LinkedIn Jan Skála

Je mi 20 let, dokončil jsem studium na všeobecném gymnáziu, nyní se chytám na ČVUT FEL OI a ve volném čase se věnuji programování. Nejjistější jsem si v C#, ale programuji i v Javě a PHP. Co se týče značkovacích jazyků pracuji v html,css a xaml. Poslední dobou se věnuji backendům v .Net nebo PHP.

Baví mě programovat aplikace a dělat jim uživatelské rozhraní. U aplikací si s grafikou dávám záležet, ale pěkné logo bych nakreslit nedokázal.

Kromě IT mě baví hra na piáno. Jsme členem kapely JGDIX. Ze sportu mám nejraději basketbal.

V současnosti pracuji ve společnosti NEXTAP jako fornt-end vývojář.

Member

František Vlach

Programátor
fanda.vlach@seznam.cz

Je mi 20 let, s programováním jsem začal koketovat v 11 letech. V současné době programuji v C#, věnuji se hlavně uživatelským windows form aplikacím a počítačové kryptografii. Kromě toho se zabývám programováním mikročipů a robotikou.
Member

Jakub Zbraněk

Grafik
jazbranek25@gmail.com

Je mi 18 let, studuji střední Umělěcko-průmyslovou školu v Hradci Králové a jsem ve 3.ročníku. Ve svém volném čase se věnuji grafice ve všech směrech (loga,plakáty,atd). Již třetím rokem pracuji v Adobe Photoshopu, Illustrátoru i v CorelDraw. Nejčastěji pracuji ve Photoshopu.